kielpiniak.pl

Informacje o INFORMACJI cz I.

czyli masło maślane… informacja jest.. ta co istotna dużo wcześniej, a to co dla nas istotne- mam tu na myśli mieszkańców Kiełpińca- przechodzi dla nas nie widoczne. Ogólnie jest więc nie ma się „jakby” do czego przyczepić ale… ciężko jest dotrzeć do pewnych informacji, których znajomość jest istotna dla wsi i tych którzy tu mieszkają. Nawet i dla tych , którzy tylko spędzają tu lato- czyli naszych „letniaków”.

O co chodzi? a o to że niektóre informacje jak te o zebraniu z zast. wójta wisi już 3 tydzień… a te o zebraniach ważnych dla WSI, mają statut „proponowany” ustawiony na 3 dni- czyli ogłoszenie na 3 dni przed zebraniem… moim zdaniem SKANDAL..po prostu się nie zgadzam..

i myśle że wiekszość z was też. To zbyt mało czasu na rozmyślenie pewnych spraw i zapoznanie się z tematem. Zeby się z czymś zapoznać i mieć czas  na ustawienie własnego harmonogramu oraz poznać opinie innych, akty prawne, jeśli się ktoś zna.. 3 dni to zbyt mało!

dlaczego ktoś chce tak krótkiego czasu nie wiem… ale istnotne jest to, że możemy sami zadać nurtujące nas pytania na danym zebraniu o którym informacja wisi już od dawna.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z planem zebrania, poniżej umieszczę czytelnie informacje o tym  GDZIE KTO I KIEDY

Sam wybieram się na zebranie, ponieważ na pytania zadane przez internet ani wójt ani nikt z gminy mi nie odpowiedział i jestem zaniepokojony. Pytałem o los szkoły i o te terminy planowanych zebrań..

Poniżej obrazkowe informacje o zebraniu oraz do pobrania plik PROJEKTU STATUSU WSI

P1170573

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO PRZECZYTANIA PROJEKTU STATUTU SOŁECTWA KIEŁPINIEC
są tu kluczowe sprawny uregulowane a uwagi co do projektu można zgłaszać do wójta,
trzeba tylk odo nich dotrzeć i je wydrukować lub pewnie poprosić o druk w gminie.
Te dokumenty opublikujemy w drugiej części artykułu i pokażemy jak je wypełnić.

poniżej klikamy w link i zapisujemy sobie plik albo czytamy otwarty w przeglądarce

Statut_Sołectwa_KIEŁPINIEC

i jeszcze informacja kto będzie na zebraniu:

kto bedzie

Secured By miniOrange