kielpiniak.pl

Kiełpiniec ma swój statut

W tym wpisie znajdziesz materiał, który dotyczy naszej miejscowości jako jedności, którą tworzą organ rady sołeckiej czyli radni, sołtys oraz wszyscy mieszkańcy. Rada sołecka jest organem, który działa dla dobra mieszkańców i jest głosem bardziej oficjalnym i urzędowym w relacjach polityczno-społecznych. Teraz i tutaj możecie pobrać ten status i sobie przeczytać, żeby nie było że nikt nic nie wie a robimy tak bo ktoś tak powiedział. Statut „mówi” czarno na białym od czego jest rada, sołtys itd.

Wystarczy kliknąć w obrazek poniżej i otworzy się plik PDF, w przeglądarce na komputerze i  możemy na spokojnie sobie poczytać. Jeśli nie możemy otworzyć pliku w przeglądarce można kliknąć prawym przyciskiem myszy na zdjęciu poniżej i wybrać zapisz element docelowy jako: gdzie na końcu nazwy powinno się znaleźć po kropce rozszerzenie pliku, czyli: pdf /na przykład: „statut sołectwa kiełpiniec.pdf” . Myślę jednak że w tych czasach komputery już same ogarniają te wszystkie dodatki i nie powinno być problemu  z otworzeniem tego pliku.

Na koniec dodam, że plik ten pobrany został ze strony naszej gminy, można go tam znaleźć na stronie biuletynu informacji publicznej, jednak żeby nie opisywać co i jak ułatwiam  zadanie i wrzucam plik tutaj.

Serdecznie pozdrawiam was wszystkich.

Nowy Prezentacja programu Microsoft Office PowerPoint

Secured By miniOrange