kielpiniak.pl

Majowe zmiany

Witajcie!

Ostatnio zmieniłem pracę, ciągle przebywam w Warszawie, stąd brak zdjęć, może ktoś z was pstryknął coś na majówkę? można podesłać na nasz adres mailowy i wrzucimy do galerii. Skoro już o niej mowa i aby nie odbiegać od tematu odnośnie zmian, udało mi się włączyć łatwe przeglądanie zdjęć w naszej galerii, wystarczy klikać na zdjęcie po prawej stronie obrazka lub wciskać strzałkę w prawo i zdjęcia się przerzucają.

 

back and white lake

wieś Kiełpiniec galeria zdjęć – kliknij i obejrzyj zdjęcia

Kolejne info, zwłaszcza dla tych, którzy nie mają fejsbuka a i takich mamy czytelników, chciałbym zaprosić na nasz profil, ponieważ tam o wiele więcej pojawia się artykułów i zdjęć.

Nie trzeba zakładać konta, wystarczy wejść na stronę, kliknąć w link poniżej, wszystkie posty są ogólnie dostępne więc nie trzeba się logować aby przejrzeć zawartość strony – kliknij w obrazek poniżej aby wejśc na stronę Fejsbuka.

 

tk kiel

Kiełpiniak.pl Facebook – ZAPRASZAMY!

 

Na stronie póki co to wszystko, przypominamy o naszym forum, na którym można zamieszczać ogłoszenia za free, czytać i pisać co tylko ślina na język przyniesie.

A jakie zmiany szykują się w naszej miejscowości? proszę o kontakt jeśli tylko macie jakieś informacje odnośnie gminy czy naszych okolic.

Pozdrawia kiełpiniak.

Secured By miniOrange