kielpiniak.pl

Majówka 2018

Witajcie.

Kolejna majówka przed nami. W zasadzie już się zaczeła. Uwielbiam tu wracać, obecnie poszukuję nowej pracy, możliwe, że wrócę znów do Kiełpińca.. jeśli tylko znalazł bym pracę w okolicy..

To powietrze tutaj, dobrzy ludzie w okół, choć zarobić człowiek nie zarobi kokosów ale przeżyć można.. bynajmniej mówię tu o sobie wg . własnych doświadczeń.

Ale dosyć o mnie, dla was poniżej kilka zdjęć i nagranie, które zrobiłem rankiem w ostatni weekend. Wracałem z przewozu i urzekła mnie mgła nad kwitnącymi łąkami, niestety już jej w kadr nie złapałem ale  i tak zdjęcia i filmik cieszy duszę i serce. Zupełnie zapomniałem, że jest rosa i z telefonem w ręku pstrykałem zdjęcia kręcąc się w kółko.. to trzeba samemu zobaczyć.

Miejsce to jest zaraz na 1 przejeździe od strony Nura, tuż za śluzą, przestrzegam przed rosą, dopiero po paru minutach poczułem że mam przemoknięte spodnie do wpół łydki i mokro w butach.. 🙂 Tak zaintrygowała mnie tam przyroda. 

Mam nadzieję, że spacerując gdzieś w okolicy pstrykniecie coś i będzie można pokazać zdjęcia nie tylko ode mnie tutaj na stronie. Niektórzy z was dają zdjęcia na fejsbunia, niestety nie każdy ma tam konto…

Życzę wam pięknej majówki, pogody ducha, jeśli ta zwykła zawiedzie.

Czasu na odpoczynek i naładowanie baterii- jak to się ładnie mówi.

Do miłego zobaczenia!

I na końcu filmik. 5 minut nad Bugiem o poranku. Dla tych, ktorzy nie mogą, choć wirtualnie zapraszam na łono natury.

2 odpowiedzi do artykułu “Majówka 2018

    1. tomasz kulesza Autor

      Dziękuję za linki I dobre słowo. Póki co wracam do swojej małej ojczyzny, czas pokaże czy wyszło na dobre… Pozdrawiam serdecznie

Secured By miniOrange