kielpiniak.pl

Majowy Kiełpiniec

Witajcie! Kto zna uroki majowej pogody wie, że i Kiełpiniec o tej porze roku zaczyna wyglądać piękniej, gdy wszystko kwitnie, warzywa, drzewa i młode i stare ożywają po zimie. Kwiaty upiększają łąki i ogródki, aż miło sobie po spacerować.

Korzystając z pogody przy okazji przyjazdu na wesele Kamila i Kamili – przy okazji pozdrawiam młodą parę. Nie omieszkałem przejechać się wałem i pstryknąłem kilka zdjęć.

Był dość ciepły poranek, już o 8 rano byłem nad Bugiem, rześkie powietrze, zapachy kwiatów, krzyki ptaków, na drodze widziałem lisa oraz zająca, niestety nie zdążyłem już utrwalić na zdjęciu, wystraszyły się auta i schowały w pobliskich drzewach.

A piękno naszej przyrody uwieczniłem na kilku zdjęciach, oto one poniżej,

3 z nich ozdabiają losowo główną stronę.

Macie może jakieś zdjęcia z innej strony naszej okolicy? Podeślijcie na nasz adres mailowy,

pokażemy całemu światu jak piękny jest Nadbużański Park Krajobrazowy.(zdjęcia przewijają sie powoli ponieważ są w duużej rozdzielczości, dlatego proszę o cierpliwość przy przewijaniu zdjęć- kliknij strzałkę w prawo na zdjęciu lub wciśnij strzałkę w prawo na klawiaturze i poczekaj 2-3 sekundy, zdjęcia można otworzyć w nowym oknie klikając prawym przyciskiem i wybierając odpowiednią opcję, można też oczywiście zapisać je na dysku na tapetę czy wygaszacz ekranu.)

Pozdrawiam serdecznie.

Secured By miniOrange