kielpiniak.pl

Mamy Coraz MNIEJ czasu!

Witajcie! kochani.. nie wiem na ile rozumiecie i na ile was obchodzi los naszej wsi.. jest tak.. obecny statut- poprawię się… PROJEKT STATUTU- to tylko pusta forma która nic nie wnosi i nie zawiera żadnych konkretów. Poniżej umieszczę kolejny dokument który jest wstępnie wypełniony TYLKO PRZYKŁADOWO- chodzi tu jednak nie dokładnie o jego treść traktowaną słowo w słowo ale o to że składając ten formularz jak i poprzedni po prostu ZGŁASZAMY NASZĄ UWAGĘ, ŻE NIE JEST TO DO KOŃCA DOBRZE NAPISANE a w przypadku tego dokumentu- formularza który daję w tym artykule – SKŁADAJĄC TEN DOKUMENT NA BIURKO W URZĘDZIE GMINY NIE ZGADZAM SIĘ NA 3 DNIOWY TERMIN POWIADOMIENIA O ZEBRANIU I WNOSZĘ O CONAJMNIEJ 7 DNIOWE OZNAJMIANIE I OGŁASZANIE ZEBRAŃ W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH GMINY I WSI. O to chodzi w prostym mniemaniu tego dokumentu.
Dodam że wczoraj rozmawialiśmy z Zast. Sz P. wójta , Panią Urszulą, sympatyczna ciepła i miła osoba, oznajmiła że się nie obraża, wręcz podziękowała za zainteresowanie i czeka na wszelkie uwagi dotyczące projektu statutu. Uwagi te w formie której tu możecie pobrać- czyli w formie tej kartki, którą trzeba sobie wydrukować i podpisać , przyjmuje pani sekretarz, która również była na zebraniu i ogólnie wie o co chodzi z tymi dokumentami. także… SPOKOJNIE NIE ZROBICIE GMINIE KUKU!
GMINA SIĘ NA WAS NIE OBRAZI! TO W NASZYM INTERESIE ŻEBY STATUT DAWAŁ NAM PRZYWILEJE I PRAWA, A W INTERESIE GMINY ŻEBY SIĘ TEGO STATUTU NIE WSTYDZIĆ!
Osobiście zachęcam do złożenia tych dokumentów, pokażmy, że chcemy mieć swoje prawa i obowiązki czarno na białym, że nie boimy się rozmawiać z gminą i pokazywać o co NAM chodzi! Czy trzeba być z Białobrzeg, żeby móc złożyć odpowiednie wnioski? Niee… trzeba zanieść odpowiedni dokument i podpisać.. to wszystko… trzeba pokazać, że jako mieszkańcy gminy mamy swoje potrzeby i potrafimy się dostosować do naszych obowiązków…
Mam nadzieję że chociaż kilka osób złoży takie dokumenty, bo chodzi tu o zwrócenie uwagi i poprawki na korzyść wsi. NIE ROBIMY GMINIE KRZYWDY SKŁADAJĄC TEN DOKUMENT!

KLIKNIJ W TEN NAPIS I WYDRUKUJ SOBIE DOKUMENT DZIĘKI KTÓREMU MOŻNA WYDŁUŻYĆ CZAS WYWIESZANIA OGŁOSZEŃ W NASZEJ WSI

Secured By miniOrange