kielpiniak.pl

Marcowy wschód słońca

Witajcie!
UWAGA LICHO NIE ŚPI, WŁAMANO SIĘ DO DOMKU W KIEŁPIŃCU.
Przykre jest, że nie szanuje się cudzej własności, z wstępnych ustaleń wynika że raczej nic nie zgineło, złodziei przepłoszył sąsiad i jego psy, jednak wyważono drzwi wejściowe…
Informacje są świeże, więcej na ten temat pewnie napiszę wkrótce na samym fejsbuku…

W ten weekend pogoda u nas dopisywała, wybrałem się o świcie nad jezioro w Kiełpińcu, piękne spokojne mgły, niemal bez wiatru i chłód od ziemi, który oszronił trawy.. idealne warunki do zdjęć, ostatnio pstrykam jedynie telefonem xiaomi redmi 4X,zdjęcia nie idealne ale cieszą oko. Udało mi się także uchwycić bociany, na gnieździe. Podczas podróży widziałem kilka latających ale nie było warunków do zrobienia zdjęć.

Także zapraszam was do obejrzenia zdjęć poniżej, są w dużej rozdzielczości, także można je wykorzystać jako tapety, czekam też na wasze zdjęcia, jako że sam rzadko jestem na wsi i raczej odwiedzam te same miejsca, fajnie było by dodać jakieś nowe widoki na stronie.
Na koniec apel o czujność i zabezpieczanie swojego mienia, trzymajcie się ciepło i dbajcie o zdrowie, teraz najłatwiej o przeziębienie, zaczynają też już pylić drzewa.
Pozdrawiam

Secured By miniOrange