kielpiniak.pl

Nadbużański Park Krajobrazowy, rzeka Bug, wieś Kiełpiniec

Witajcie! Mam nadzieję, że wasze wakacje i urlopy wam się udają. Ja póki co korzystam tylko z wolnych weekendów i jak tylko mogę przyjeżdżam w swoje rodzinne strony.
Tym którzy codziennie widzą nasze piękne jezioro, czy mogą przejść się nad Bug, Nadbużański Park Krajobrazowy wszedł w krew i patrzą na naszą przyrodę zwyczajnie.
a obecnie żyjąc na co dzień w mieście, gdzie momenty oddychania powietrzem czystym, można policzyć na palcach, bardziej doceniam piękno natury i czystość naszego powietrza.
Zawsze robię zdjęcia, choć nie zawsze je wrzucam, są jednak tacy, którzy z ciekawością patrzą jakie meandry określa teraz nasza samo regulująca się rzeka Bug. Jaki jest obecnie poziom wody, czy jest sucho itp.
Dlatego też po raz kolejny kilka zdjęć poniżej z naszej najbliższej okolicy.

Przy okazji nowych starych znajomych, którzy nas czytają, ponawiam prośbę o przesyłanie do nas starych zdjęć oraz nowych, z naszej okolicy i nie tylko.
Jeśli jesteście gdzieś w okolicy na spacerze, na rybach czy przejażdżce pstryknijcie fotkę na pamiątkę.
Może macie takie z przed lat i można je pokazać na stronie. W zakładce kontakt jest adres mailowy, na który można wysyłać zdjęcia i wiadomości. Będzie nam bardzo miło, wtedy właśnie robi się fajniej na sercu, że człowiek robi to nie tylko dla siebie i pisze nie tylko w eter ale są tacy którzy pokażą że można wstawić zdjęcie i tekst nie tylko na Fejsbuku.

Pozdrawiam was serdecznie z Warszawy, z serca i pochodzenia kiełpiniak: Tomek.
(zdjęcia ładują się powoli, ponieważ są w dużej rozdzielczości. Można je otwierać w nowym oknie lub karcie w przeglądarce lub kliknąć na pierwsze- poczekać aż się załaduje, później użyć strzałki w prawo do przewijania zdjęć-
pierwszy raz chwile trwa zanim zdjęcia się przerzucą- wystarczy wcisnąć raz i poczekać chwilę.)

Secured By miniOrange