kielpiniak.pl

Nowe informacje

 

PhotoFunia-1424546174

 

Witajcie! Zebrało się kilka nowych informacji.. więc piszemy.. oto one:

1. sprawa opłat za grunty- wszyscy wiemy, że sołtys to funkcja społeczna, niestety nie jest płatna a dochodem dla osoby, która tą funkcję pełni jest procent od podatku, który właśnie trzeba opłacić. Pozwolę więc sobie zachęcić was do opłacania tego podatku właśnie u sołtysa coby nasz fajny sołtys miał coś dla siebie 😉 !

2. sprawa to pielęgnacyjne zmiany na stronie, doszły nam 2 zakładki po prawej stronie w menu, są to:

RZEŹBY USZYŃSKIEGO BRONISŁAWA

2491172

 

 

 

 

 

 

 

oraz

IZBA PAMIĘCI WIESŁAWA STECIA

DSCN8049

 

 

 

 

 

 

 

pisałem wam o tymże miejscu już na początku istnienia strony, zdjęcia były też u borysa na stronie, jednak jak już mamy „coś swojego” w internecie to warto wspomnieć o tym fajnym i dobrym człowieku, który od początku wspierał wszelką działalność internetową związaną z naszą miejscowością. Na NASZEJ stronie mamy od Wieśka materiały związane ze szkołą, zdjęcia i tu też wspomnę, o wsparciu finansowym. Bo tak to już jest, żeby  coś żyło w internecie to trzeba to opłacić. WIELKIE DZIĘKI dla Wiesława za wszelką pomoc i wsparcie.

Rzeźby Śp. już niestety naszego  „Jerzyka” Uszyńskiego, miejscowym na pewno już wtopiły się w układ naszej Kaplicy, jest to jednak niewątpliwie nazwał bym to „skarb naszej społeczności”

niepowtarzalne, tworzone z pasją i przez lata, zdobią naszą świątynię. Wkrótce dorzucę więcej zdjęć, na których będzie można obejrzeć więcej prac tego wspaniałego człowieka.

3. FIRMY W OKOLICY

mamy taką zakładkę, założyłem ją z myślą o ludziach, którzy chcieli by mieć reklamę czy raczej informację o tym że ktoś taki jest w naszej okolicy. Są tam już 2 marki a w zasadzie 1 firma, w której pracowałem. ADRAsoft, umożliwiło mi prace nad tą stroną w godzinach pracy biurowej,

Radek S. wyłożył wszelkie potrzebne pieniądze do zaistnienia tej strony w internecie, później gdy zebraliśmy pieniądze dług oddałem, jednak sam też pomógł mi przy pierwszych krokach

w związku z prowadzeniem strony. Dlatego jestem zobowiązany  i myślę że nikt nie ma nic przeciwko temu, że te reklamy zostały dodane. Jeśli macie swój biznes, sklep, działalność, warsztat, coś co chcielibyście aby ujrzało światło dzienne na naszej stronie, piszcie do nas, mail jest w zakładce KONTAKT 😉

 

4. Ostatnia sprawa to nasze FORUM, niektórzy obawiają się pisać, inni tylko podglądają, a zostało założone dla mieszkańców i nie tylko, są tam różne tematy i można się wypowiadać do woli- anonimowo też! Przy okazji wielkie podziękowania dla wnuków Uszyńskiego „Jerzyka”  – Patryka i Damiana, za wszelkie materiały oraz pomoc w założeniu forum i nie tylko! Sam nie dał bym rady! dlatego i dla Was WIELKIE DZIĘKI chłopaki!

Na forum trzeba się zalogować tak jak na fejsbuku czy naszej klasie. Zakładamy sobie konto, ja jako administrator muszę zaakceptować użytkownika, ponieważ do tej pory tylko wirusy i boty wrzucały na forum reklamy rosyjskich kasyn, wiagry czy innych firm, które np robią szamba.

Tylko ja wiem ile musiałem siedzieć i to wszystko kasować.. dlatego takie zabezpieczenie.

Po takim utworzeniu konta które trwa chwile możemy sobie wybrać temat albo założyć własny.

lub skomentować coś co już jest na forum. Po wejściu na forum mamy do wyboru „aktywne tematy”, „posty bez odpowiedzi” czy też „nowe posty”

Aby z forum powrócić na stronę kiełpiniak.pl wystarczy kliknąć w napis, który jest u góry strony  po lewej stronie- taaki wielki kolorowy  😉

logo

Jeśli się to wszystko wydaje za trudne poproście o pomoc kogoś z domowników- naszą młodzież mam na myśli, oni wszystkiego szybko się uczą i internet mają w małym paluszku.

Zawsze też można napisać do nas! Albo zagadnąć mnie jak się spotkamy czy napisać czy zadzwonić.

Na dziś to tyle!

Pozdrawiam serdecznie

Secured By miniOrange