kielpiniak.pl

NPK Nad Bugiem w Kiełpińcu

Witajcie! Życzenia już sobie złożyliśmy, niektórzy z was zastanawiają się jak na święta wygląda nasza wioska, zdjęć konkretnym domom nie pstrykam, coby nikt nie ganiał mnie po wsi, że bez zgody itd. Kilka zdjęć widzieliście ostatnio na instagramie, fejsbuku, dorzucam je tutaj dla tych którzy nie mają wszystkich tych aplikacji, jest też krótki filmik z nad Buga, gdzie widać stan wody i krę, na same święta będzie cieplej, wiec niewiele się zmieni, będzie więcej błota..więc ogólnie nie ma czym się zachwycać.

Co do pomostu to słyszałem że w nowym roku ma być poprawiony, możecie potwierdzić czy to prawda? bo obecny pomost to raczej jest już do obserwowanie a tylko, wchodzić nań, zwłaszcza gdy ślisko – nie polecam..
Uważajcie na siebie, drogi bywają oblodzone nawet miejscami,

sam zakręciłem oberka pod naszą remizą i niemal nie wjechałem w naszego Św. Floriana.. opony wielo sezonowe- dobre do miasta, jednak gdy lód i jezdnia pochyła- tka jak nad naszym Nogaczem, wystarczyło hamowanie silnikiem i samochód obróciło.. jechałem co prawda niecałe 50 km/h i mimo że wpadłem na kamienie, które otaczają św. floriana, auto nie ucierpiało i z małą pomocą licznie zgromadzonych „klientów” w sklepie udało się wyjechać .. co prawda spóźniłem się kilka minut na mszę rekolekcyjną ale wszystko skończyło się szczęśliwie…

Poniżej kilka zdjęc dla was.. Mam nadzieję , że uda się nam wszystkim wypocząć w te święta, że nie zaszkodzą naszym wątrobom i pomogą naszym duszom… Bo przecież mniej ważne czy wszystkie okna umyte, firanki po prane a ważniejsze czy żyjemy w zgodzie z tym co w nas, wg. naszej wiary trwa w wiecznie, czy nasza wiara odradza się w nas – tak jak nowo narodzony Jezus. niech wiara, nadzieja i miłość nie opuszczają nas w tym nowym roku.

Dziękuje wam, że jesteście z nami, dziękuję za wszelkie zdjęcia, interakcje i zainteresowanie, życzę wam i sobie aby ten nowy rok był lepszy niż ten który nam właśnie mija.

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Nad jeziorem przed świętami.. grudzień 2018
21 Grudnia nad Bugiem w Kiełpińcu
Secured By miniOrange