kielpiniak.pl

wakacje na wsi z GOkiS

Witajcie!
Jako że pracuję po 12h często umykają mi różne zdjęcia, dlatego też teraz dopiero wstawiam informacje odnośnie wakacji w naszej gminie. Już 8 sierpnia zapraszamy w imieniu organizatorów na letni piknik, szczegóły poniżej na osadzonym plakacie.

Odnośnie agroturystyki, bo coraz częściej ludzie mnie pytają, czy wiecie dokładnie kto ma w naszej okolicy opcje wynajmu pokoju, noclegu?

A na koniec mała zapowiedź kilku nowych zdjęć- już w niedzielę o 12 ej pojawi się nowy wpis ze zdjęciami z nad Bugu.. niestety, rzeka robi się coraz szersza, wody ubywa i pojawiają się plaże.. woda nagania piasek, przy wyspie gdzie kiedyś trzeba było do niej płynąć- tam gdzie utopił się św. pamięci Adam, wczoraj widziałem spacerowiczów z pieskiem, także da się tam dojść bez zdejmowania ubrań, niestety strasznie zarosły zejścia i tam zdjęć nie robiłem- zresztą wiecie.. rodo itd. musiał bym pytać czy wolno tym tam spacerującym ludziom zdjęcie zrobić.. więc przy okazji jak będzie możliwość pokaże wam zdjęcia tejże wyspy, okolicy, chyba że ktoś z was „pstryknie” i podeśle do nas wcześniej.

Zablokowano możliwość dodawania komentarzy

Secured By miniOrange