kielpiniak.pl

Wyniki z ankiety cz. II

Drogi czytelniku, dziękujemy za okazane zainteresowanie naszymi sprawami, mamy nadzieję, że wspólnie z Panią Sołtys, Radą Sołecką oraz mieszkańcami naszej miejscowości wspólnie uda nam się stworzyć pozytywny wizerunek naszego regionu. Wierzę, że wspólnie możemy więcej, jeśli więc masz jakieś spostrzeżenia czy uwagi, może jakiś fajny pomysł, temat do publikacji,

napisz do nas! W zakładce kontakt znajdziesz adres mailowy, kontakt na GG czy nawet na skype-a.

A teraz przechodzimy do meritum sprawy czyli przed Tobą kolejna część odpowiedzi z ankiety, dziś przedstawiamy odpowiedzi na pytanie:

jakie zadania powinny być zrealizowane przez tą stronę:

  • „Zdjęcia, ogłoszenia, opinie, informacje, historia 😉
  • Dostarczanie informacji o Kiełpińcu i okolicach oraz  aktualnych wiadomości. Dodatkowo udostępnienie lokalnej społeczności, platformy internetowej umożliwiającej komunikacje, dyskusje na istotne tematy itp.
  • Strona powinna mieć na celu informowanie mieszkańców i zainteresowanych o bieżących wydarzeniach, planowanych eventach, działalności gminy.Strona powinna publikować zdjęcia okolic, oraz reklamować miejscowe produkty i usługi.
  • zbieranie informacji o życiu Kiełpińca.plotki zdjęcia oczywiście tak
  • newsy, informacje o wydarzeniach, nawet drobniejszych, ogłoszenia, fotki też mile widziane
  • informacje dotyczące Kiełpińca głównie tu powinny być zamieszczane,ale także pasje ludzi zainteresowania, ukryte talenty, może warto też zamieszczać jakieś ciekawe przepisy-taki kącik kulinarny
  •  informacje ,ogłoszenia ,zdjęcia „

Dziękujemy wszystkim za udział w ankiecie. W sobotę po 17ej będzie można przeczytać kolejną już ostatnią część odpowiedzi na pytania z ankiety.

 

 

 

Secured By miniOrange