kielpiniak.pl

XV Papieski Dzień

Witajcie! Dziś jak wiadomo Dzień Papieski, z tej okazji odbywały się różne uroczystości. Osobiście byłem krótko na Starym mieście w Warszawie gdzie grały i śpiewały zespoły ludowe, TVP oraz Polskie Radio organizowało różne atrakcje, było dużo kamer oraz wielu ludzi dawnej epoki naszej ojczyzny- mam tu na myśli przebierańców, którzy snuli się po mieście.. można było zobaczyć i stroje ludowe a nawet i rycerzy, którzy chodzili przy murach kościołów i kamienic… robiło to niesamowite wrażenie.

W naszej Gminnej miejscowości też odbyła się uroczystość, na której występowały dzieci i młodzież. Gościła Pani Wójt, Ksiądz proboszcz i inni goście.

Poniżej przedstawiam wam 2 zdjęcia z fejsbukowego profilu GOKiS Sterdyń, na których widać wyżej wymienionych gości oraz Panią Dyrektor Sterdyńskiego Ośrodka. Więcej zdjęć można zobaczyć pod linkiem, który dam na końcu.

Mam nadzieję, że ta Niedziela mineła wam równie miło i fajnie, choć pogoda już zaczeła się psuć.. Pozdrawiam was z Warszawy!GOKiS STERDYŃ KSIĄDZ PROBOSZCZ WÓJT GMINY STERDYŃ

LINK DO FEJSBUKOWEGO ALBUMU ZE ZDJĘCIAMI

A TU PONIŻEJ KILKA ZDJĘĆ ZE STARÓWKI W WARSZAWIE

WARSZAWA STAROWKA WARSZAWA STAROWKA WARSZAWA STAROWKA WARSZAWA STAROWKA WARSZAWA STAROWKA WARSZAWA STAROWKA

Secured By miniOrange