kielpiniak.pl

Z Pasji do fotografii w Nadbuzanskim Parku Krajobrazowym

Witajcie, jak pewnie niektórzy z was wiedzą, miałem przyjemność i zaszczyt  opowiedzieć w radiu o historii naszej gminy, o kiełpińcu i pasji do fotografii. Pan redaktor idealnie wybrał wiersz, który wyrecytował na antenie, było mi bardzo miło.. chyba pierwszy raz słyszałem swój własny wiersz, do tego tak ładnie przeczytany..

Bardziej przygotowałem się z historii naszej gminy dlatego też odnośnie wakacji w naszym regionie mogłem powiedzieć cokolwiek z doświadczeń, których mam niewiele..

Jednak odnośnie pasji do fotografii i naszego regionu to przecież nie tylko ja, bo to dla was poświęcam swój czas (również jakieś tam pieniążki- bo utrzymanie strony kosztuje) i dziele się pasją.. to przede wszystkim wy, bo przez pasję do naszego regionu, zainteresowanie historią, bieżącą sytuacją na naszym terenie, odnośnie gminy i NPK, dajecie mi motywację do trwania w swojej pasji,  dzielicie się zdjęciami z naszego regionu, informacjami.. i  tu chciałem wam serdecznie za te wspólne już lata podziękować.

Poniżej kilka zdjęć od Krzysztofa i Ani, piękny zachód słońca w Kiełpińcu, kilka zdjęć ode mnie . Dodaję również zdjęcie ze studia RDC – Radia Dla Ciebie, gdzie wspólnie z Jerzym Sikorskim opowiadaliśmy o naszej pasji która rozwija się w naszym regionie.

Ania i Krzysiek, gdy tylko mogą jadą w rodzinne strony Ani aby zadbać o swoje, przeżyć kolejny piękny dzień w tej naszej oazie natury..

Tutaj przeszłość staje się ledwie wczorajsza, czas zdaje się zwalniać, powietrze , widoki…dla wielu z was wspomnienia z dzieciństwa.. to nasze małe miejsce na ziemi, które mamy również w sercu, gdzie nasza dusza czuje się najlepiej, choć często odczuwa się nostalgię i smutek, wspominając tych których już Pan Bóg wezwał do siebie, to tu można na chwilę o wszystkim zapomnieć… z dystansem popatrzeć w przyszłość.. właśnie z tego naszego miejsca na ziemi..

Zapraszam do odsłuchania audycji oraz obejrzenia kolejnych zdjęć.

 

 

Dziękuję tym wszystkim, którzy słuchali na żywo, jeśli ktoś  jakichś przyczyn nie mógł, prosze bardzo oryginał odsłuchać można  TUTAJ- STRONA RADIO DLA CIEBIE

Źródło RDC.PL zdjęcie podczas audycji o wakacjach w NPK, gdzie wspólnie z Jurkiem Sikorskim opowiadaliśmy o swoich pasjach i naszym regionie.

Zdjęcia od Ani i Krzysztofa

Moje zdjęcia z nad jeziora w kiełpińcu oraz z nad rzeki Bug.

Secured By miniOrange