kielpiniak.pl

Zimny zielony Maj

Witajcie! co jakiś czas robię sobie przejażdżki wokół naszej pięknej okolicy.

Życie na wsi ma swoje plusy, tu człowiek czuje że oddycha. Można więcej wypić, więcej pracować, i l lepiej odpocząć.

Ostatnio często zaglądam nad Bug aby zerknąć na stan wody, poniżej kilka zdjęć i krótkie nagranie z nad rzeki Bug. Choć pogoda ostatnio nie rozpieszcza udało się wstrzelić w moment gdy chociaż na zdjęciach jest ładnie.

npk kiełpiniec na zagórzu koło kiełpińca maj 2017 Nadbużański Park Krajobrazowy życie na wsi to piękne widoki piękny widok na łąki przy wsi kiełpiniec widok na ulaski od zagórza przy kiełpińcu piękne widoki wał przy rzece Bug w okolicy wsi Kiełpiniec maj 2017 łąki przy wale npk rozkwita w maju a kiełpiniak uwiecznia to na zdjęciach widok na pola przy zagórzu za wałem koło wsi kiełpiniec kielpiniak pl pola i łąki przy kiełpińcu w maju 2017 fotki z wycieczki rowerowej w kokolicy kiełpińca wieś kiełpiniec, widok z wału nadbużański park krajobrazowy w okolicy kiełpińca droga do kiełpińca przy wale, maj 2017

Poniżej jeszcze krótki filmik, gdzie w deszcz wybraliśmy się z Adamem nad Bug aby sprawdzić stan wody, na szczęście u nas poziom nie  jest póki co wysoki. Wręcz odnosząc się do poprzednich lat, można powiedzieć, że  jest niski.

 

2 odpowiedzi do artykułu “Zimny zielony Maj

Secured By miniOrange