kielpiniak.pl

Życzenia noworoczne

szczesliwego-nowego-rokuWitajcie w Nowym Roku! Sylwester to czas refleksji, która okraszona jest fajerwerkami szampanem, życzeniami i przede wszystkim zabawą. Oby ten nowy rok wziął do siebie te wszystkie życzenia, które dostaliśmy od bliskich, znajomych i naszych rodzin.

Chciałem wam też podziękować, za to że jesteście, że tu zaglądacie. Podziękowania dla fajnego DJ-a oraz dla Pani Doroty Szczeć oraz całej ekipy, która sylwestra przygotowała. Było bardzo fajnie! Oby wszystko w nowym roku szło tak fajnie jak ta impreza.

Podziękowania też dla wszystkich, dzięki którym z dorobkiem i swoją historią ta strona wchodzi w ten nowy rok, czyli dla Wieśka i Kasi, dla Maliny i jej męża, Damiana, Patryka, Adama, ekipy z firmy Adrasoft.pl. Dodać tu też należy wszystkich, dzięki którym informacje o nas docierają do szerszej grupy odbiorców, czyi dzięki za udostępnianie informacji oraz za wszelkie pliki, zdjęcia oraz relacje! Z nowym rokiem prosimy o więcej! Nie bójcie się do nas pisać, wytykać błędy, poprawiać, bo tylko tak możemy się bardziej rozwinąć! Liczymy na wspólne działania w kierunku pozytywnego rozwoju!

Uważajcie na siebie na tych śliskich drogach! Pozdrawiamy

Secured By miniOrange