kielpiniak.pl

Możliwości i ograniczenia

Witaj! dziś chciałem nawiązać do Twoich możliwości i Twoich ograniczeń.. jest to schemat w jakim osadzamy naszą rzeczywistość, oceniamy i żyjemy…Możliwości fizyczne i psychiczne każdy z nas ma swoje własne  i je zna więc nie będę o nich pisał. Chodzi mi tutaj o możliwości jakie każdy posiada, względem dostępu do mediów, czyli konkretnie Internetu.

 

ytat roosvelt

źródło: fejsbuk

 

 

Jest to nie zgłębione źródło informacji, choć często można by je określić śmietnikiem wręcz to myślę że każdy znajdzie coś dla siebie… Zwłaszcza że sytuacja na świecie robi się nie zaciekawa a media żerują tylko na sensacji, polityka przesączona jest marketingiem i ekonomią

a ekonomia i marketing, czyli cała gospodarka i przedsiębiorczość łączą się z polityką. Wtedy człowiek czuje się przytłoczony. Szuka się zapomnienia stabilizacji i spokoju.

Dlatego też dziś chciałbym Ci sprezentować 3 strony internetowe, na których można sobie podarować chwile zapomnienia.

 

Pierwsza taka strona, gdzie znalazłem wiele ciekawych wierszy, odświeżyłem sobie wiele lektur, i ze zdumienia opadła mi szczęka, że jest taki zbiór w jednym miejscu…To strona gdzie można poczytać wszystkie dostępne lektury a niektórych wierszy czy książek posłuchać prosto ze strony. Moim zdaniem coś wspaniałego. Wiem, że czytają nas i młodsi i starsi, dlatego też taka rozbieżność tych polecanych stron. Link do portalu: wolnelektury-pl znajdziesz na końcu artykułu.

Kolejna strona  to OGRODY WSPOMNIEŃ

świetny portal o charakterze rodzinnym, historycznym gdzie można znaleźć swoich przodków czy dalszą rodzinę, odbudować swoje drzewo genealogiczne i poznać historię.

Linki do stron znajdziesz na końcu tego artykułu.

Natomiast ostatnia strona jest o charakterze psychologicznym.To blog mojej znajomej Moniki K, która ciągle  pisze, uczy się i zgłębia ten zawód, który

u nas w małych społecznościach jest takim wręcz wstydliwym zajęciem. Każdy boi się przyznać że chodzi, był czy że zaleca mu się wizytę u takiego specjalisty. Na tym blogu zobaczysz czytając wpisy, że nie taki psycholog straszny. Można wiele się dowiedzieć o sobie, przeanalizować własne podejście do życia, własne myśli i nie trzeba się stresować wizytą oko w oko. Tym którzy chcieli by indywidualnie skorzystać z takiej porady podpowiem, że jest taka możliwość przez internet. Kontakt jest na jej stronie po prawej 😉

A tu poniżej linki do stron, o których pisałem.Myślę, że Twoje możliwości przy korzystaniu z tych stron się zwiększą. Również Twoje ograniczenia, powinny Ci mniej przeszkadzać i ograniczać, jeżeli choćby zaczniesz czytać i odpowiesz sam sobie na wiele pytań.

PSYCHOLOG PISZE- BLOG

MONIKA I JEJ BLOGOWE WPISY NA FEJSBUKU

STRONA OGRODY WSPOMNIEŃ

WOLNE LEKTURY- PORTAL Z SETKAMI KSIĄŻEK I LEKTUR

10168223_865453916830022_5049930457913048357_n

źróło: fejsbuk

 

Secured By miniOrange