kielpiniak.pl

Wspomnienie rodziny kowalczukow

Witajcie, jako ciekawostę wrzucam kilka zdjęć od rodziny z wrocławia. Jest tu pamiątkowa kartka / pocztowka  wysłana na imieniny odrodziny Hudonów, oraz zdjęcia z czasów dla mnie zbyt dawnych.. nie chciał bym pomylić wujków, dlatego proszę o komentarze od rodziny, który to choćby mniej więcej rok oraz kto jest na zdjęciach.

Spotkaliśmy się przy smutnych okazjach pogrzebów, a że rodzina także zagląda na naszą stronę, z sentymentu do tej pięknej okolicy, gdzie często przyjeżdżali na wakacje i przeżyli część swojej młodości…wujek przywiózł kilka starych czarno białych zdjęć oraz jako ciekawostkę, pocztówkę wysłaną na imieniny.. Dlatego pozwolę tu sobie na małą prywatę i pozdrawiam serdecznie całą rodzinę, która z sentymentem odwiedza kiełpiniec- chociaż przez internet. Dziękuję za zdjęcia i wsparcie dla mojej rodziny. Mam nadzieję , że spotkamy się także przy weselszych okazjach.

 

2 odpowiedzi do artykułu “Wspomnienie rodziny kowalczukow

 1. Paweł Kowalczuk

  Zdjęcia : nr 1 brat mojego Taty Lucjan Kowalczuk
  nr 2, blondyn z prawej strony mój Tata Stanisław Kowalczuk
  nr 3, kobieta nad żołnierzem, moja Mama Lucyna Kowalczuk
  nr 4, to kartka imieninowa wysłana do mojego Taty od cioci Jadwigi Hudon ,
  niestety, nie ma już ich.
  Pozdrawiam
  Paweł Kowalczuk

  1. tomasz kulesza Autor

   Bardzo dziękuję za podpowiedź, rozmawialiśmy o tym gdy otrzymałem zdjęcia ale nie chciałem nic pomylić.. Serdeczne Bóg zapłać za mszę za tatę, byliśmy na niej z ciocią Jolą. Mam nadzieję spotkamy się jeszcze w przyjemniejszych okolicznościach. Serdeczne pozdrowienia z kiełpińca. Tomek K.

Secured By miniOrange